?

Log in

No account? Create an account

ut_magazine's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Живий Журнал Українського Тижня
Birthdate:
2 November
Location:
External Services:
  • ut_magazine@livejournal.com
Українцям потрібна інформація взагалі — так само, як вона потрібна французам, шведам чи бразильцям.

Українцям потрібна інформація якісна — достовірна, своєчасна, об’єктивна, розумна і, в межах можливого, вичерпна, бо саме на такому ґрунті можна робити несуперечливі висновки й будувати життєві стратегії.

Українцям потрібна інформація неупереджена — позбавлена впливу тих чи інших політичних та фінансових груп, бо вона унеможливлює маніпуляцію та використання «пересічних» людей в інтересах «непересічних».

Українцям потрібна патріотична інформація — себто така, на підставі якої конструювалася б спільна доля, бо це дозволить мешканцям різних регіонів відчути себе громадянами однієї держави, частиною одного народу.

Українцям потрібна інформація «дружня» — зрозуміла, а не зарозуміла, розрахована на людей з вулиці, а не втаємничених, бо це єдиний шлях представити саме позицію читача, його інтереси, його пріоритети.

Українцям потрібна інформація цікава, яка б не перетворювала процес її сприйняття на важку роботу, долання перешкод та дешифрування, бо журналістика споріднена літературі, тобто має (до певної міри) характер розваги і несе задоволення, ба навіть естетичну насолоду.

Саме ці запити має задовольнити «Український тиждень».

В цьому блозі публікуватимуться анонси найцікавіших статей "Українського тижня", авторські колонки та карикатури.

Social capital

  • less than 10

Statistics